Kennel ja koerad

Elu kennelis

Kennel Magical Charmer on väike hobikennel, kus elavad pisikesed nööbisilmsed koerad. Kodus on 2-3 koera. Perelemmikuna saavad nad palju tähelepanu. Teeme vaikselt agility trenni, harjutame trikke ja käime näitustel. Nii mõnigi neist on 10 riigi tšempion. Koerad tulevad rõõmuga kõikjale kaasa. Nad on oma kotis enne kui ise riidesse saad. Kuna kaaluvad vähe, siis lennureisil on ka 2 koera kotiga salongi võimalik võtta. Alati saab omavahel siduda puhkuse- ja näitusereisi. Või teha pikema nädalalõpu reise. See on nagu uus elustiil. Elukorralduse muudatusega aastast 2020 on koertel nüüd 1500 m2 koduhoovi, kus joosta ja Veskimöldre valgustatud terviseradadel igaõhtuseid jalutuskäike teha. Pigem aga meeldib neile laisklooma kombel päevad läbi magada. Elu on lill.

Pikakarvalise koera karvahooldus?

Enamus koertest on pikas näitusekarvas mitu aastat täiesti normaalset elu elanud. Karva eest hoolitsemine on lihtsam, kui arvata  võite. Korra paari nädala tagant pesu, kammimine, fööniga kuivatamine ja rullid. Loomulikult teevad suurepärased SO POSH tooted pool tööd minu eest ära. Olen nende aastate jooksul päris palju erinevaid tooteid testinud. Hetkel olen SO POSH valikuga väga rahul. Juhendan, kui kutsikaomanik soovib näitusekarva kasvatada. Annan vajadusel usaldusväärsete salongide kontaktid, kus yorkie kodulõikust hästi tehakse. 

Meie koerad ja pesakonnad

Kui soovid rohkem meie koerte kohta lugeda, siis kliki KOERA pildil või jälgi meid FB lehel. Kuna meie perre lisandus papillon Sansa, siis ei saa me enam väita, et oleme ainult Yorkshire kennel. Mõned neist on kolinud seltsiliseks meie vanematele. Me ise nimetame seda “kotletimaaks”, sest seal ei pea ainult koeratoitu sööma. Kahjuks on nende aastate jooksul “lahkunud” koeri ka inglite juurde. Iga hüvastijätt on raske. 

Kuna meil pigem väike hobikennel, siis pesakonnad on harva. Maya on meil hetkel ainuke aretuskoer. Planeerime esimest pesakonda aastaks 2021. Valime omanikke põhjalikult, sest soovime leida kodud, kes hoole ja armastusega meie kasvandike eest edaspidi hoolt kannavad. Enne ja pärast loovutust teeme väga põhjalikku koostööd kutsikaomanikega. Pigem on materjal mahukas.  Kõik vajalikud teemad ja küsimused saavad vastuse enne loovutust. 

A HOUSE is not a HOME without a YORKIE!

LILY

LILY

MC Summer Hope Olivia

MAYA

Magical Charmer Galaxy Queen Mayan

Chico

CHICO

MAGICAL CHARMER CHARLOTTE

SANSA

BALTIC TOY STAR FELICIA

Kerget käppa, kallid sõbrad ...

ODIE

MAGICAL CHARMER TIGER'S JR ARTY

SILKY

QUICK SILVER BOHEMIA PLATINA

VALENTINO

VALENTINO INFLANCKI TALIZMAN

BETTIKE

KAMARAERDÖ-KERÜLÖ BETTIKE

BONNY

LANDSEERI JA HUNDi SEGU

Soovid meile kirjutada?